אינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם - מדריך למתחילים

קניית עוקבים באינסטגרם Min (1)

שתפו למשפחה וחברים
שגם הם יוכלו להנות מקריאת הכתבה

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית המאפשרת למשתמשים לשתף ולפרסם תמונות או סרטונים. החברה נוצרה בשנת 2010, על ידי קווין סיסטרום ומייק קריגר, כדרך לשתף תמונות.

אינסטגרם היא פלטפורמת מדיה חברתית שיש לה למעלה מ-600 מיליון משתמשים פעילים חודשיים והיא גדלה מיום ליום. עם כל כך הרבה אנשים שמשתמשים בפלטפורמה הזו, חשוב להיות מסוגלים לבלוט מהקהל.

ישנן סיבות רבות מדוע אנשים קונים עוקבים באינסטגרם. אחד מהם הוא לגרום לחשבון שלהם להיראות פופולרי יותר, מה שגם מגדיל את הסבירות לקבל עוקבים חדשים. סיבה נוספת היא שהם רוצים לקבל יותר לייקים על הפוסטים שלהם כדי שיוכלו להשוויץ בתוכן שהם שיתפו עם החברים והמשפחה שלהם.

קניית עוקבים באינסטגרם היא דרך לבנות את האמינות שלכם בפלטפורמה. זו הדרך המהירה ביותר לגרום לפרופיל שלכם להיראות מבוסס יותר, והיא גם יכולה לעזור לכם לקבל יותר מעורבות.

ישנן שתי סיבות עיקריות מדוע תרצו לבצע קניית עוקבים לאינסטגרם. הסיבה הראשונה היא שאתם רוצים ליצור אשליה שהחשבון שלכם פופולרי ומוצלח כדי למשוך עוקבים ולקוחות חדשים. הסיבה השנייה היא שאתם רוצים להצמיח חשבון מהר מאוד כדי שהוא ידורג גבוה יותר במנועי חיפוש כמו גוגל או יאהו.

איך לבצע קניית עוקבים לאינסטגרם באופן חוקי

ישנם שני סוגים עיקריים של חברות שמוכרות עוקבים באינסטגרם - אלו שמוכרות אותם במחיר מוזל ואלה שמוכרות אותם במחיר הרגיל. ההבדל העיקרי בין החברות הללו הוא סוג האג"ח שהן מציעות. אם אתם קונים מחברה מוזלת, אז תוכלו לקנות יותר עוקבים בפחות כסף. עם זאת, אם אתם קונים מחברה רגילה, אז יהיו לכם יותר אפשרויות לאיזה סוג של אג"ח לרכוש - כמו כמה ימים האג"ח שלך נמשכם או כמה עוקבים יש לכל אג"ח.

כדאי גם לדעת שכאשר מחפשים חברה לרכישה, ישנם סוגים שונים של אג"ח זמינים לרכישה: אג"ח חד פעמיות, אג"ח חודשיות או אג"ח לכל החיים.

ניתן גם לבצע קניית עוקבים לאינסטגרם באופן חוקי מאתרים שונים המציעים אותם למכירה. אתם יכולים גם לקנות אותם ממשפיעי מדיה חברתית שמוכנים למכור את העוקבים שלהם בכמויות גדולות. בדרך זו, תוכלו לקבל גישה לחשבונות אמיתיים עם אנשים אמיתיים שנמשכו לתוכן שלכם.

תפריט נגישות אתר